Aktualitātes > Pasākumi
109425

Arodbiedrības sporta spēles
09.12.2019


2019.gada 8.jūnijā nopietnu tiesnešu vadībā un republikāniskās komitejas priekšsēdētāja Andreja Jirgensona uzraudzībā Jūrmalā norisinājās  IV Latvijas Valsts iestāžu, pašvaldību, uzņēmumu un finanšu darbinieku arodbiedrības (LVIPUFDA) sporta spēles, kurās dalību ņēma arī pansionāta “Derpele” komanda. Sporta spēlēs piedalījās 15 komandas no dažādām pašvaldībām un valsts iestādēm.

Šādu pasākumu mērķi ir mudināt darbiniekus aktīvai atpūtai un labas veselības uzturēšanai, arodnieciskā gara stiprināšanai, grūtību un spartisku sadzīves apstākļu pārvarēšanai, kā arī arodbiedrības rindu stiprināšana un jaunu biedru iesaistīšana arodorganizācijās. Tajā pašā laikā sporta spēles ļāva darbiniekiem izrauties no ierastās darba vides un pierādīt savus spēkus dažādās sporta disciplīnās. Notika minifutbola turnīrs dāmām, aizraujošās veiklības stafetes. Komandas sacentās frīsbija diska, florbola un basketbola metienos, šautriņu mešanā un citos sacensību veidos.

Vakara noslēgumā – rezultātu apkopošana un balvu pasniegšana. Kopīgas sacensības un kopīgs mērķis veidoja kopīgu komandas garu.  Saņemti kausi par izcīnīto 1.vietu stafetē, frīsbijā, 2.vietu – florbolā, basketbola metienos, šautriņu mešanā. Kopvērtējumā pansionāta “Derpele” komanda ieņēma 1. vietu. Vēsture atkārtojās - arī pirmajās arodbiedrības sporta spēlēs 2016.gadā pansionāts visus pārsteidza ar iegūto 1. vietu. Kauss par 2. vietu aizceļoja uz Rēzeknes pašvaldību, bet 3.vieta VSAA Latgales nodaļai.

Paldies organizatoriem, darbiniekiem un viņu atbalstītājiem, kuri piedalījās pasākumā un popularizēja pansionāta vārdu Latvijā.

Pansionāta “Derpele” direktore ,
LVIPUFDA revīzijas komisijas priekšsēdētāja  I.Savicka

Ielādēju...      Atpakaļ