Pasākumi
80153

"Duets Sandra” iepriecina seniorus
29.07.2017


29.07.2017. viena no šīs vasaras saulainākajām dienām. Vispārējā tipa pansionātā “Derpele” viesojas “Duets Sandra” ar Andri Brīnumu un Andri Rogu. Mākslinieks apstiprina – pati Sandra bijusi tā, kura izteikusi vēlēšanos, lai dueta nosaukums pēc viņas aiziešanas turpina nest viņas vārdu. Koncertā tika izpildītas Sandras un Andra rakstītās dziesmas, kā arī R. Paula dziesmas. Andris Roga nedaudz atskatās pagātnē: “Duets Sandra dziedāja Mikrofona aptaujās. Man ļoti patika un nopirku ierakstus. Tā bija Latvijas neatkarība. Sandra un Andris paši rakstīja dziesmas, ļoti daudz sarakstīja. Paldies viņiem par raženo darbu. Sākumā duetu nepazinu, bet liktenis mūs saveda kopā, jo turpat vien dzīvoju. Viena no pirmajām Sandras dziesmām ir – Piedod, tu man, kā es piedevu tev.” Mākslinieki šo dziesmu arī nodziedāja. Koncerts skanīgi papildināja saulaino dienu. Daži seniori dziedāja līdzi, bet citiem nobira asara, raudāja arī stiprā dzimuma pārstāvji.


Koncerta gaitā Andris Roga atzina: “Zināju, ka braucam uz muižu, bet paveroties apkārt, tā ir fantastika. Paldies visiem par ieguldīto darbu, nodziedāsim dziesmu par mūsu mazo, mīļo Latviju. “


Prieks par to, ka senioriem šī diena bija estētisks baudījums, emocijām bagāts piedzīvojums, kā arī atpūta. Koncertā dziedātās dziesmas visiem šķita sirdij tuvas. Mākslinieks Andris Roga piegāja klāt pie katra seniora, sasveicinājās, aprunājās. Redzot viņu asaras, arī Andrim Rogam tas bija emocionāls brīdis. Šis bija īstais laiks dvēseliski atvērties, kad mūsu seniori atvēra savas sirdis līdz ar ziediem, izjustiem dziesmu vārdiem. Mēs paši arī esam kā ziedi, atveroties radam prieku sev un citiem.


Seniori saka paldies, par vienreizējo koncertu, kas rosināja atcerēties jaunības dziesmas, kurām vārdi jau aizmirsti.


Sociālā aprūpētāja I.Medinska


 





Ielādēju...



      Atpakaļ