Aktualitātes

Ciemiņi no Jelgavas 4.vidusskolas

22. decembrī pie mums pirmo reizi viesojās Jelgavas 4. vidusskolas 6. klases audzēkņi ar koncertprogrammu, kura izskanēja mūzikā.

Lasīt vairāk ...


Dāvana no RIMI

Ziemassvētki ir laiks, kad mēs vēlamies kādu iepriecināt un sagādāt prieku, vairot labu un dāvāt to citiem. Šogad tirdzniecības centrs “Rimi” pie mums viesojās, lai pansionāta senioriem dotu iespēju baudīt seriālus, filmas un pārraides uz vēl viena platekrāna televizora.

Lasīt vairāk ...


Bauskas pamatskolas rūķīši

20. decembrī pie mums viesojās Bauskas pamatskolas rūķīši kopā ar skolotāju Ivetu Semjonovu.

Lasīt vairāk ...


Kristīgā centra sveiciens

19. decembrī savu vēstījumu un Ziemassvētku sveicienus pansionāta senioriem sūtīja Kristīgais centrs “Jaunā dzīve”. Astoņi jaunieši kopīgi izdziedāja dziesmas un lasīja dzejoļus, kas stāstīja par Ziemassvētkiem un mieru.

Lasīt vairāk ...


Muzikāls sveiciens no Bauskas mūzikas skolas

19. decembrī pie mums viesojās Bauskas mūzikas skolas audzēkņi ar sagatavotu koncertprogrammu, kuru pavadīja koncertmeistare Evija Kārkliņa. Ar laba vēlējumiem koncertu iesāka Inita Idere – Bankava.

Lasīt vairāk ...


Bauskas 2.vidusskolas apmeklējums

Bauskas 2.vidusskola mūsu seniorus iepriecina jau 20 gadus, sūtot siltus, mīļus sveicienus caur Ziemassvētku dziesmām un dzejoļiem, ko izpilda audzēkņi no dažādām klasēm.

Lasīt vairāk ...


Skaistkalnes vidusskolas koncerts

Jau vairākus gadus 13.decembrī mūs vēlas iepriecināt Skaistkalnes vidusskola ar daudzveidīgu un skanīgu koncertprogrammu.

Lasīt vairāk ...


Pamūšas bērnu dārza koncerts

12. decembrī pie mums viesojās Pamūšas speciālās internātpamatskolas pedagoģes Lilija Bergmane, Iveta Lauka un Dina Kļaviņa kopā ar 11 audzēkņiem no “Rūķīšu” un “Taurenīšu” grupiņām, lai ar savu pirmo koncertprogrammu iepriecinātu pansionāta seniorus.

Lasīt vairāk ...