Aktualitātes

Pašvaldību vēlēšanas

2017.gada 3.jūnijā notika kārtējās Latvijas pašvaldību vēlēšanas, kurās piedalījās nedaudz vairāk kā 50% balsstiesīgo vēlētāju. Bauskas novadā no balsstiesīgajiem nobalsojuši 40.20%. Vislielāko balsu skaitu saņēma Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK – 26.1%, otrajā vietā Latvijas Reģionu Apvienība ar 15.18%, bet trešajā vietā – Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija – 15.11%. Uz vēlēšanu iecirkni Codes pagasta Codes pamatskolā devās arī pansionāta seniori, atdodot savas balsis par pašu izvēlētajiem deputātu kandidātiem.

Lasīt vairāk ...


Senioru diena

Rudens ir skaists un krāsām pilns gadalaiks - zelta lapas kokos ļoti priecē mūs un silda mūsu sirdis. Šajā daudzkrāsainajā laikā, 1.oktobrī, atzīmē Starptautisko senioru dienu.

Lasīt vairāk ...


Autotransports pansionātam

18.08.2017. noslēdzās Iepirkuma procedūra par pasažieru autobusa piegādi Bauskas novada domei, un tika noslēgts līgums ar firmu SIA “FS Noma “. Autobuss ar 8+1 sēdvietām paredzēts pansionāta “Derpele” klientu vajadzībām, līdz ar to palielināsies iespējas doties izbraukumos, apmeklēt kultūras un sporta pasākumus, kā arī nokļūt medicīnas iestādēs.

Lasīt vairāk ...


3.martā savu 90 gadu jubileju svinēja JANĪNA DUDIKOVA

Lasīt vairāk ...


MIHALĪNA SUPE ir viena no meža meitām — sievietēm, kas pēc II Pasaules kara bija spiestas patvērumu meklēt mežā

Nedaudz skumjā, bet vienlaikus ļoti gaišā un pacilātā gaisotnē, 6. decembrī, tika godināta pansionāta kliente Mihalīna Supe.

Lasīt vairāk ...


NEPIECIEŠAMIE DOKUMENTI IESTĀJOTIES PANSIONĀTĀ

Lasīt vairāk ...


NORMATĪVIE DOKUMENTI

Lasīt vairāk ...


VAKANCES

Lasīt vairāk ...